Tel:32 269 91 69
Tel/fax:32 266 21 58
E-mail:biuro@sobimex.pl

Palladio


Markiza Palladio
Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyer a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne działanie. Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej w markizach tkanina jest równomiernie napinana. Palladio łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową. Dostępne kolory: biały, beżowy, brązowy, grafitowy, srebrny.

- kaseta:     tak
- daszek w opcji:   brak
- montaż:     ściana, sufit, krokiew dachowa
- wysięg:     1.6m; 2.1m; 2.6m; 3.1m; 3.6m;
- wysięg maksymalny:     3.6m
- szerokośc maksymalna:     7.0m
- szerokość minimalna:     wysięg + 0.5m
- kąt pochyłu:   5° ~ 50°
- kolor konstrukcji:     lakier proszkowy: biały, beż, brąz, srebrny, grafit
- poszycie:   ponad 100 wzorów
- napęd ręczny   korba: 1.5m; 1.8m; 2.2m
- napęd automatyczny:     silnik, silnik ze zwijaniem ręcznym, nadajnik zdalnego sterowania, automatyka pogodowa wiatrowo-słoneczna
- falbana:     wysokość standardowa 21cm, kształt wg wzornika, maksymalna wysokość 40cm (falbana typ "C" i "D"), maksymalna wysokość 100cm (falbana typ "E")


_> Instrukcja montażu i użytkowania markizy Palladio
_> Katalog Markiz


Pełna oferta na www.sobimex.pl

© Projekt i realizacja: PR Management | Oprogramowanie: sklep internetowy

logo PRManagement